Przejdź do treści

Konwencja PTO, informacje i program

Konwencja PTO już za tydzień, czas na podsumowanie informacji. Do tej pory zgłoszenie wypełniło ponad 30 osób, a warsztaty przeprowadzi 14 działaczy PTO. Szczegółowe informacje znajdują się w programie zamieszczonym poniżej. Przed chwilą została wysłana informacja do wszystkich osób, które zgłosiły swój udział w konwencji, jeżeli ktoś nie otrzymał wiadomości bardzo proszę o kontakt.

Jeżeli ktoś jeszcze chciałby przyjechać…
Spóźnialskich prosimy jedynie o nadesłanie zgłoszenia, by uniknąć kłopotów wszystkie opłaty należy zrobić na miejscu. W miarę możliwości postaramy się pomóc z zakwaterowaniem, najlepiej jednak przeczytać zgłoszenie i ustalić wszystko wcześniej we własnym zakresie. Każdy uczestnik konwencji otrzyma okolicznościową koszulkę, a dla tych, którzy nie mają własnych zapasów zapewnimy kolorowy papier ksero do składania.

Zapraszamy także osoby (niekoniecznie zrzeszone w naszym Stowarzyszeniu), które chciałby przyjechać i zobaczyć jak wygląda konwencja. Bezpłatnie będzie można wziąć udział w jednych, dowolnych warsztatach, a także do woli oglądać wystawę modeli origami. Na miejscu będzie można opłacić składkę członkowską, a także nabyć archiwalne numery biuletynów (na zasadzie uzupełnienia członkostwa za dany rok).

Program warsztatów
W piątek organizatorzy będą od południa, warsztaty rozpoczną się około godziny 16.00, jeżeli ktoś przyjedzie wcześniej to proponujemy free folding lub zwiedzanie okolicy.

» więcej informacji tutaj.

Komentarze

  1. Dziękuję wszystkim za wspaniałe spotkanie, a niektórym dodatkowo za wyjątkową cierpliwość :)
    I jeszcze jedno : ktoś zostawił patyczek do kręcenia kręciołków – do odbioru za rok.

  2. Czemu tak szybko minął ten weekend??? :0( Było bosko! Dzięki wszystkim za miłą zabawę i atmosferę!

Dodaj komentarz