Przejdź do treści

Zapisy na konwencję origami

Zapisy na konwencję origami. Zapraszamy członków Stowarzyszenia do udziału w kolejnym, szóstym już, spotkaniu w weekend 19-21 sierpnia. Na miejsce spotkania wybraliśmy, równie piękny jak w roku ubiegłym zakątek naszego kraju, Zrębice koło Olsztyna pod Częstochową. Na czas Konwencji gościny udzieli nam Folwark Zrębice. Czeka tam na nas duża sala do składania origami, miejsce na wystawę prac, oraz piękne jurajskie plenery. Miłośnikom przyrody i aktywnego wypoczynku proponujemy wspólną wędrówkę w piątkowe przedpołudnie.

Wkrótce przedstawimy szczegóły: program imprezy i spis modeli, których będzie się można nauczyć, nie zabraknie modułów i tesselacji (tak było rok temu). Warsztaty poprowadzą członkowie PTO m.in. Tomasz Siwak, Grzegorz Bubniak, Rafał Sabat, Artur Biernacki, Halina Rościszewska-Narloch, Adam Szewczyk, Krystyna i Wojciech Burczyk, Bolesław Gargol, Elżbieta Udziela, Izabella Ralska. Koszt uczestnictwa wynosi 40 zł; każdy uczestnik otrzyma drukowaną broszurkę konferencyjną lub koszulkę. Cena noclegu wynosi w zależności od pokoju ok. 30 zł. Na miejscu można skorzystać z posiłków: obiad -18 zł, śniadanie i kolacja -12 zł. Można też stołować się we własnym zakresie.

Uwaga!
Ponieważ zgłoszenia zbieraliśmy do 20 maja już nie pośredniczymy w znalezieniu noclegu i wykupieniu posiłków. Te usługi należy zamówić we własnym zakresie.

Zapisy

Komunikacja
Dojazd z Częstochowy do Olsztyna linią nr 67 w kierunku do Biskupic, wysiadka na przystanku Olsztyn Rynek. Następnie dojazd autobusem PKS do Zrębic (przystanek Kościół).

Uwaga!
Zgłoszenie staje się ważne po wpłacie zaliczki w wysokości 40 zł. Nr konta będzie podany w potwierdzeniu zgłoszenia.
Zaliczka nie podlega zwrotowi.

Komentarze

  1. Super fajnie, tylko czemu nie tydzień później? :0((( Miał być koniec sierpnia, a nie praktycznie jeszcze połowa, gdy ludzie są na wyjazdach… chlip…

  2. Automat nie chce mi wysłać zgłoszenia, choć wszystkie rubryki wypełniłem:(

  3. Przesunąłem termin o kilka dni do 20 maja. Więcej nie możemy, trzeba zadbać o rezerwację, wydrukować książeczki konwencyjne.

  4. Czy można liczyć na potwierdzenie przelewu? Chciałabym mieć pewność, że wszystko jest ok.

Dodaj komentarz