Przejdź do treści

V Konwencja PTO

W dniach 18-20 czerwca w Kazimierzu nad Wisłą odbędzie się V Konwencja PTO połączona z Walnym Zebraniem Członków PTO. Specjalnym gościem konwencji będzie David Brill. Ten słynny członek BOS (British Origami Society) interesuje się również malarstwem. Dlatego mamy nadzieję, że na wspólnym spotkaniu będziemy mogli poznać tajniki więcej niż jednej sztuki. Będzie można także obejrzeć wystawę prac artysty.

W imprezie mogą wziąć udział członkowie PTO z opłaconą składką za 2010r. Pozostałe osoby, zainteresowane udziałem w Konwencji będą mogły na miejscu zapisać się do Stowarzyszenia lub opłacić składkę.
Wkrótce przedstawimy program warsztatów, w którym zostanie uwzględniony czas na zwiedzanie okolicy, spokojne rozmowy, warsztaty origami w gronie członków PTO i free folding”. Koszty związane z wynajęciem sali, zakupem papieru pozostają po stronie Stowarzyszenia. Udział w warsztatach będzie się wiązał z opłatą konferencyjną w wysokości 20 zł. Każdy może przyjechać choćby na parę godzin. Osoby, które zechcą pozostać dłużej mogą wykupić nocleg w cenie 28 zł za jedną noc, lub 50 zł za dwie noce. Warunkiem jest wcześniejsza rezerwacja noclegu*. Warsztatom będzie towarzyszyła wystawa – bardzo prosimy uczestników o zabranie ze sobą swoich pokazowych modeli.

Board members of POA invite all POA members on the Fifth Convention which is organized in Kazimierz nad Wisłą from June 18-th to June, 20-th 2010 david Brill is a special guest of this convention.
He is interested in painting so we hope that we will be able to see some his paintings.


Grafika pochodzi ze strony autora: www.brilliantorigami.com
This picture is published on author`s website www.brilliantorigami.com

Dodaj komentarz