Przejdź do treści

Otwarte Warsztaty Origami dla młodzieży

Zapraszam na Otwarte Warsztaty Origami. Jeżeli masz od 12 do 19 lat, jesteś zainteresowany nauką składania papieru i rozwijaniem własnych umiejętności manualnych oraz posiadasz odrobinę cierpliwości to zapraszam na zajęcia! Zajęcia odbywają się raz w miesiącu – pierwsze zajęcia odbyły się w październiku 2013, kończymy w czerwcu 2014. Udział w zajęciach jest bezpłatny – nie musisz kupować ani podręczników, ani narzędzi. Na zajęcia przychodzisz jedynie z dobrym humorem i zapałem do pracy. Najbliższe warsztaty odbędą się 13 grudnia br. w godzinach 14.30 – 18.15, w sali 208 Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, ul. Królowej Jadwigi 11.

Jeżeli masz ochotę do nas dołączyć (o dowolnej godzinie) poinformuj mnie o tym. Na adres talina@hoga.pl wyślij e-mail z informacją o tym, że chcesz wziąć udział w warsztatach.
Warsztaty realizowane są w ramach projektów edukacyjnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo oraz we współpracy z Polskim Towarzystwem Origami. Patronem medialnym warsztatów jest wortal informacyjny www.origamiart.pl

Zapraszam serdecznie na kolejne zajęcia!
Natalia Guzowska

» przeczytaj relację z listopadowego spotkania

Komentarze

Dodaj komentarz